Woda z pewnego źródła
Woda z pewnego źródła

Producent pomp ogrodowych


Jeśli pragną Państwo pozyskiwać wodę z pewnego źródła, a także sprawić, że ogród zyska ponadczasowy urok, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy stylowe i funkcjonalne pompy ręczne, aluminiowe zlewy oraz studnie abisyńskie, które pozwalają na pozyskiwanie wody gruntowej wprost na teren posiadłości.

Nasze rozwiązania są bardzo uniwersalne. Produkowane przez nas ręczne pompy do studni abisyńskich oraz aluminiowe zlewy pełnią dwie funkcje: stanowią źródło czystej wody, a także elegancką ozdobę każdego ogrodu lub tarasu.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy mieszczącej się w Środzie Wielkopolskiej. Doradzimy wybór najlepszego, dostępnego w ofercie rozwiązania. Pomożemy w podjęciu decyzji dotyczącej idealnego urządzenia: zarówno ze względu na funkcję jaką ma pełnić, a także ponadczasowe wzornictwo.

Pompy ogrodowe

Pankow

Oferowane przez nas pompy ogrodowe do studni stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które pragną pozyskiwać wodę z pewnego źródła. Te ręczne urządzenia są nie tylko bardzo pomocne. Pełnią również funkcję ozdobną, nawiązując tym samym do dawnego, bogatego wzornictwa. Zapraszamy do naszego punktu w Środzie Wielkopolskiej.

Umywalki

UM-1

Zabytkowy, a do tego funkcjonalny? Zlew ogrodowy dostępny w naszej ofercie spełni Państwa oczekiwania. Posiadamy umywalki z aluminium, które w toku produkcji umożliwia stworzenie unikatowych wzorów. Dysponujemy modelami wiszącymi oraz stojącymi. W naszym punkcie w Środzie Wielkopolskiej znajdą Państwo również inne produkty.

Pompa abisyńska

Stały dostęp do wód gruntowych umożliwi tradycyjna studnia abisyńska. Dzięki ciekawym rozwiązaniom technicznym (wbijanie w ziemię) możliwa jest długa i efektowna eksploatacja. Zapraszamy do naszego sklepu w Środzie Wielkopolskiej. Pomożemy Państwu w wyborze najlepszego, dostępnego w ofercie rozwiązania do ogrodu.

Części zamienne

Zapewniamy części zamienne do pomp ogrodowych. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że zakupione urządzenia będą działać bez zarzutu przez długi czas. Znacznie wydłużają ich żywotność, umożliwiając tym samym bezawaryjną eksploatację. W razie potrzeby udzielimy niezbędnych wskazówek. Zapraszamy do Środy Wielkopolskiej.

O firmie

Od 1993 roku produkujemy żeliwne lampy ogrodowe, lampy parkowe, lampy uliczne, kinkiety zewnętrzne, lampy wiszące, ręczne pompy do wody tzw. abisynki oraz żeliwną...

 

Więcej O firmie

Kontakt

P.P.H.U. HYDRO-POMP

Michał Dydymski

 

ul.Szarych Szeregów 14

63-000 Środa Wlkp.

 

Lampy ogrodowe