Kontakt

P.P.H.U. HYDRO-POMP

Michał Dydymski

 

ul.Szarych Szeregów 14

63-000 Środa Wlkp.

 

Zlewy ogrodowe i umywalki Pobierz katalog

Prezentujemy Państwu stojący zlew ogrodowy w kilku interesujących modelach. Wszystkie dostępne w naszej ofercie umywalki zostały wykonane z aluminium, które odznacza się wysoką odpornością na korozję. Dzięki plastyczności tego tworzywa każda stojąca umywalka do ogrodu posiada unikalny kształt z licznymi dekoracjami oraz ozdobną misą, co jeszcze bardziej zwiększa jego walory.

Prezentowane przez nas zlewy mogą być przymocowane do ściany budynku bądź innego elementu w ogrodzie, jak też ustawione na specjalnie wylanym fundamencie. Staną się gustowną ozdobą w pobliżu tarasu lub altanki. Do tego zapewnią również stały dostęp do wody, pozwalając na zaznanie ochłody w cieple, letnie dni.

Proponujemy Państwu aluminiowy zlew jako rozwiązanie praktyczne i jednocześnie doskonałą ozdobę ogrodu. W naszej ofercie dostępne są różne warianty wymiarowe oferowanych umywalek stojących lub wiszących.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w Środzie Wielkopolskiej i wyboru rozwiązania, które przypadnie Państwu do gustu.